Akcja „Dar serca” dla koszalińskiego Hospicjum Wszystkie

Data: 06-11-2017

W dniu 1 listopada na bobolickim cmentarzu już po raz drugi w ramach akcji „Dar serca” kwestowali wolontariusze z naszej szkoły. Odwiedzający cmentarz mieszkańcy Bobolic oraz goście nie byli obojętni na los osób przebywajacych w Hospicjum, udało się zebrać 3486,39zł (wiecej niż rok temu). Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów opieki paliatywnej, niefinansowanej przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Wolontariuszom, którzy włączyli się w akcję ( zarówno uczniom jak i nauczycielom) serdecznie dziękujemy.

Monika Bartczak

Opiekun Szkolnego Klubu Wolontariusza