Akcja „Stroik dla Samotnych” Wszystkie

Data: 05-01-2018

Tradycją naszej szkoły stało się coroczne organizowanie akcji „Stroik dla Samotnych”. W dniu 21 grudnia 2017r. uczniowie szkoły ( członkowie Szkolnego Klubu Wolontariusza, przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, harcerze)  odwiedzili osoby starsze, samotne, którym wręczyli  stroiki świąteczne, paczki żywnościowe przygotowane przez Caritas Parafii i złożyli  życzenia. W tym roku grupa wolontariuszy odwiedziła także bobolickich kombatantów, którym wręczona została ozdoba świąteczna w postaci bombki z napisem „Prezent dla Bohatera” ( wykonana przez ŚDS „Odnowa”) oraz słodkie upominki. Spotkania te są zarówno dla uczniów, jak i osób starszych niezwykle wzruszające, przepełnione ciepłem i radością.

Monika Bartczak opiekun SKW

Ewelina Santysiak opiekun SU