APEL BEZPIECZNE WAKACJE Wszystkie

Data: 18-06-2021

18 czerwca w szkole przy ulicy Szkolnej odbył się apel na temat bezpieczeństwa w czasie wakacji. Uczniowie klas I-III obejrzeli prezentację, na której przedstawione zostały zagrożenia oraz prawidłowe zachowania dzieci w różnych sytuacjach, z jakimi mogą się zetknąć w czasie wakacji. Dzieci z klas pierwszych i trzeciej a przypomniały zasady postępowania w lesie, nad wodą, w górach. W czasie apelu rozstrzygnięto szkolne konkursy przedmiotowe. Na zakończenie wszystkie dzieci zaśpiewały piosenkę " Ostatni dzwonek".

Edyta Sobańska

Anetta Banaszek