Apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia Wszystkie

Data: 09-01-2018

"Święta  Bożego Narodzenia to czas
 szczególnej radości i pamięci o bliskich,
czas wesołego kolędowania
i nadziei płynącej ze świadomości,
że Bóg stał się człowiekiem ... "

Dnia 22 grudnia 2017 r. w naszej szkole odbył się apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia przygotowany przez Samorząd Uczniowski oraz wybrane uczennice z klasy VII b i VII c. Wyjątkowy charakter uroczystości podkreśliło wniesione przez harcerzy Betlejemskie Światełko Pokoju. Przedstawienie bożonarodzeniowe odbyło się w miłej, świątecznej i rodzinnej atmosferze. Uczniowie zaprezentowali wymowną część artystyczną związaną ze zwyczajami Świąt Bożego Narodzenia. Wspólne kolędowanie, recytacja i serdeczne życzenia wprowadziły wszystkich w uroczysty przedświąteczny nastrój.
W ostatnim punkcie uroczystego apelu, Pani Dyrektor podziękowała uczniom i organizatorom oraz złożyła serdeczne życzenia świąteczne i noworoczne całej społeczności szkolnej. Przypomniała także o znaczących osiągnięciach uczniów naszej szkoły w ostatnim czasie. Wręczyła nagrody, puchary i dyplomy uczniom, którzy zajęli wysokie miejsca w konkursach przedmiotowych, artystycznych oraz zawodach sportowych.
Następnie uczniowie wraz z wychowawcami  udali się na klasowe wigilię.
 Program artystyczny  przygotowały  pani Ewelina Santysiak i pani Małgorzata Krauze we współpracy z panem Dariuszem Michalakiem i panią Izabelą Skibą,

Ewelina Santysiak
Małgorzata Krauze