Apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia Wszystkie

Data: 01-01-2019

W dniu 21 grudnia 2018r. w Szkole Podstawowej ( przy ul. Szkolnej ) uczniowie klas IIIa  i IIa pod opieką nauczycieli : p. Małgorzaty Michalak i p. Moniki  Krauze przygotowali uroczysty apel z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Podczas apelu  uczniowie popisali się swoim aktorskim talentem. Przypomnieli uczniom klas młodszych tradycje i zwyczaje bożonarodzeniowe, przedstawili ciekawe informacje dotyczące  Świąt Bożego Narodzenia .

Ponadto podsumowane zostały organizowane w ostatnim czasie szkolne konkursy.

Pani A. Broda –Kustrzycka wręczyła uczniom dyplomy i nagrody książkowe za udział w „Szkolnym konkursie świetlicowym na najpiękniejszy stroik świąteczny” , a p. M. Michalak  za udział w konkursie „ Na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową, stroik lub ozdobę świąteczną” zorganizowanym przez SU klas III.  Ponadto uczeń Mikołaj Bubień z klasy Ic dostał dyplom i książkę za pomoc w selekcji księgozbioru w bibliotece szkolnej.

Pod koniec apelu  głos zajęła Pani Dyrektor Renata Kowalska , która gratulowała wszystkim nagrodzonym uczniom oraz przekazała życzenia świąteczne i noworoczne.

J. Turkowska