„Cukierek za życzliwość i Ty możesz zostać wolontariuszem” Wszystkie

Data: 29-11-2019

Udział uczniów ze Szkolnego Klubu Wolontariusza w VIII ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Fundację Dwa Skrzydła Anioła w Lublinie

Program autorski powstał z inicjatywy pedagogów szkolnych  realizujących działania  z uczniami klas V-VIII w ramach działania Szkolnego Klubu Wolontariusza. Pomysłem opracowania programu był danie  szansy uczniom, na rozwijanie własnych umiejętności i  zainteresowań, zdobycia doświadczeń w  nowych działaniach, wywarcie wpływu na zmiany społeczne i możliwość zaangażowania się w działalność na rzecz innych. Wolontariat w szkole jest również wartościową formą spędzania wolnego czasu.  Program przeznaczony jest dla wszystkich chętnych uczniów. Wolontariusze wezmą udział w konkursie ,,Cukierek za życzliwość i Ty możesz zostać wolontariuszem” i będą realizować zadania zgodnie z zaplanowanym harmonogramem. Każdy wolontariusz dodatkowo  założył zeszyt ,,DZIENNICZEK DOBRYCH UCZYNKÓW’’ w którym  na bieżąco  zapisuje wykonane  DOBRE UCZYNKI. Działamy do końca roku szkolnego 2019/2020.

Opiekunowie SKW

Danuta Karwowska