„DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA Z SKO” Wszystkie

Data: 29-12-2017

19 i 20 grudnia uczniowie klas I-VI również obchodzili Dzień z Tabliczką Mnożenia i SKO! W tych dniach odbyły się indywidualne potyczki, prowadzone przez uczennice z klasy IV c – Annę Skibę i Aleksandrę Szczęśniak. Dziewczyny rzetelnie odpytywały uczniów ze znajomości tabliczki mnożenia, a za każde 5 prawidłowo wykonanych działań rozdawały różne gadżety. Zainteresowanie było ogromne zwłaszcza, że 5 najaktywniejszych uczniów mogło otrzymać nagrodę specjalną, tj. kalkulator i pamiątkowy dyplom!

Ostatecznie, w wyniku matematycznych potyczek:

• Tytuł IV Wicemistrza zdobyła Martyna Łajdych z kl. IVc;
  • III Wicemistrzem została Aleksandra Świerczyńska z kl. IIIc;
  • II Wicemistrzem jest Kornelia Janyszkowiak z kl. Va;
  • I Wicemistrzem została Oliwia Świerczyńska z kl. IIIc;
  • Natomiast tytuł Mistrza Tabliczki Mnożenia otrzymała Katarzyna Rumianek z kl. Va! Serdecznie gratulujemy, życząc kolejnych sukcesów!

Ogromne podziękowanie składam oddziałowi Banku Polskiego PKO w Bobolicach, który podarował gadżety dla uczniów oraz Radzie Rodziców za zakup kalkulatorów dla nagrodzonych uczniów.

Aleksandra Wełna