Dzień Wolontariusza 2017 klas III-VI w Szkole Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Bobolicach Wszystkie

Data: 06-12-2017

5 grudnia 2017 roku  w szkole odbyło się spotkanie wolontariuszy ze SKW. Wolontariusze obchodzili  swoje święto. Święto zostało ustanowione 5 XII 1986 roku. Organizacja Narodów Zjednoczonych ustanowiła ten  dzień, by uhonorować ludzi, którzy poświęcają swój czas pomagając innym oraz by zachęcić do wolontariatu innych. Dzień ten poprzedzony był  przygotowaniem, gazetki, prac plastycznych oraz  wystawy nt. ,,Pomagać piękna rzecz – wolontariat jest fajny”.

Na spotkaniu  SKW odczytane zostały podziękowania skierowane do wolontariuszy od Pani Mieczysławy Brzozy Burmistrz Bobolic.

W obecności Pani dyrektor Agnieszki Borkowskiej i opiekuna SKW Pani Danuty Karwowskiej, każdy wolontariusz otrzymał dyplom i  drobny upominek oraz podziękowania za bezinteresowną pomoc na rzecz potrzebujących

Opiekun SKW klas III-VI

Danuta Karwowska