Gminny Konkurs Pięknego Czytania Wszystkie

Data: 18-09-2019

Uczniowie naszej szkoły  wzięli udział w kolejnej edycji Konkursu Pięknego Czytania, który odbył się 18 września 2019r. w Bibliotece Miejskiej w Bobolicach . Uczestnicy w tym roku czytali ,,Małego Księcia " Antoine de Saint Exupery'ego, który wcześniej wyćwiczyli pod kierunkiem nauczycielek ( E.Malinowskiej, I. Skiby, J. Katolik) oraz inny tekst przygotowany przez organizatora.

Uczestnikami tegorocznego konkursu byli: Tomasz Dzienisieniewicz kl. Va,  Zofia Ratajczak kl. VIIIa, Zofia Skieresz kl. VIIIa oraz Zuzanna Czarnecka kl.Vb. Komisja z przyjemnością wysłuchała 16  uczniów czytających ze szkół naszej gminy. Wszyscy pięknie czytali.  W rezultacie wybrano po dwoje dzieci z kategorii lektorów młodszych i starszych. Ze szkoły w Bobolicach wyróżnienie otrzymała Zosia Ratajczak, natomiast do dalszych eliminacji w Koszalinie zakwalifikował się Tomek Dzienisieniewicz. Gratulacje Tomku. Życzymy powodzenia.

Joanna Katolik