Gminny turniej wiedzy o bibliotece Wszystkie

Data: 16-12-2019

Nasze uczennice w dniu 4 grudnia 2019 roku  wzięły udział w gminnym turnieju wiedzy o bibliotece, który odbył się  w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Bobolicach. Celem konkursu było m. in. uczczenie ,,Jubileuszu 70-lecia biblioteki” obchodzonego w 2019 roku, wzbudzenie zainteresowania historią biblioteki oraz jej promocja na terenie gminy.

W turnieju udział wzięli reprezentanci trzech szkół podstawowych Dargini, Drzewian i Bobolic. Na uczniów czekały różne zadania, m.in. koło fortuny, kalambury, puzzle z dawnymi zdjęciami biblioteki oraz test wielokrotnego wyboru. Zespół z naszej szkoły w składzie: Aleksandra Krauze, Julia Ziółek i Anna Skiba z klasy VI c zajął pierwsze miejsce. Dziewczyny były przygotowywane przez Panią Martę Fir –Szugalską. Gratulacje dla naszych uczennic.

Danuta Karwowska