SP im. H. Sienkiewicza w Bobolicach

IV gminny konkurs pt. „Religijny Konkurs Recytatorski” Wszystkie

Data: 07-01-2019

12 grudnia 2018 roku w sali 210 w Szkole Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Bobolicach przy ulicy Głowackiego odbył się IV gminny konkurs pt. „Religijny Konkurs Recytatorski, który został zorganizowany i przeprowadzony przez panią Monikę Pachołek.

 Udział w konkursie wzięli przedstawiciele czterech szkół. Z Drzewian Klaudia Lesiak i Amelia Misztal pod opieką pana Pawła Jarocińskiego, z Dargini Amelia Iwańska i Wiktoria Żeromska pod opieką pani Katarzyny Szwec. Natomiast  z Kurowa Małgorzata Butkiewicz i Angelika Kopka pod opieką pani Karoliny Olearczyk i księdza Tomasza Staszkiewicza oraz z Bobolic Hanna Rachtan i Zuzanna Jankowska pod opieką pani Moniki Pachołek. Rolę jury pełniła pani Izabela Etmańska bibliotekarka MGBP w Bobolicach oraz pani Anna Sagan bibliotekarka z Dargini.
W konkursie I miejsce zdobyły: Hania Rachtan, Amelia Misztal oraz Klaudia Lesiak, miejsce II: Angelika Kopka, Zuzanna Jankowska, Małgorzata Bukiewicz, natomiast pozostałe uczestniczki: Amelia Iwańska i Wiktoria Żeromska zdobyły III miejsce.

Serdecznie gratuluję zdobytych miejsc i dziękuję za udział w konkursie, życzę dalszych sukcesów edukacyjnych. Dziękuję za ufundowanie nagród dla uczestników konkursu pani dyrektor Renacie Kowalskiej oraz Radzie Rodziców.

 

Monika Pachołek