IX edycji konkursu plastycznego „JAJO WIELKANOCNE” Wszystkie

Data: 03-06-2019

Uczniowie naszej szkoły klas IV-VIII, III gimnazjum wzięli udział  w międzyszkolnym konkursie plastycznym -Jajo wielkanocne. Organizatorem był Zespołu Szkół nr 2 im Stanisława Lema w Koszalinie. Celem konkursu było propagowanie tradycji świątecznych wśród młodzieży oraz rozwijanie wyobraźni dzieci i młodzieży poprzez wykorzystanie różnorodnych przestrzennych technik plastycznych.

Chętni uczniowie przygotowywali prace pod opieką p. E. Santysiak i p. M. Pachołek. W kategorii klasy 7- 8 Szkoły Podstawowe i  Gimnazja III miejsce zajęła Zuzanna Poboży, wyróżnienia otrzymali Oliwia Brońska i Marcin Romanik. W kategorii Szkoły Podstawowe II miejsce zajął Kamil Romanik. Wyróżnienia otrzymali Aleksander Pachołek  i Hanna Rachtan.

Gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie.

Ewelina Santysiak