KOMPUTERY DLA UCZNIÓW W RAMACH GRANTÓW PPGR Wszystkie

Data: 24-08-2022

23 sierpnia br. uczniowie i tegoroczni absolwenci Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Bobolicach otrzymali sprzęt komputerowy w ramach grantu „ Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR”. Ogółem 185 uczniów uzyskało wsparcie w postaci darowizny sprzętu, w tym 161 laptopy i 24 komputery stacjonarne.

Z uwagi na tak dużą ilość odbiorców Pani Burmistrz Mieczysława Brzoza uroczyście wręczyła laptopy i komputery stacjonarne  tym uczniom i rodzicom, którzy reprezentowali poszczególne klasy. Pozostali uczestnicy odebrali sprzęt przy specjalnie przygotowanych stanowiskach. Obdarowanym towarzyszyła radość, a uśmiechy na twarzach dzieci mówiły same za siebie.