KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY Wszystkie

Data: 17-04-2019

W dniu 19.04.2019r szkoła będzie zamknięta.

Od dnia 24.04.2019 r. w sytuacji przedłużającego się strajku nauczycieli szkoła będzie organizowała zajęcia opiekuńcze dla uczniów. Ze względu na liczbę nauczycieli, którzy nie przystąpili do akcji strajkowej dyrektor szkoły może zapewnić opiekę tylko 150 uczniom do odwołania w zależności od sytuacji jaka będzie miała miejsce.
W tym czasie uczniowie będą mogli zjeść obiad po wcześniejszym zamówieniu. Zgłoszenie zapotrzebowania na obiad należy zgłaszać telefonicznie w godzinach od 7.00- 8.00 na dzień przed przyjściem dziecka do szkoły, bezpośrednio do intendentki tel. 94 318 7315 lub do sekretariatu szkoły 94 3187 486. Dowozy szkolne realizowane będą zgodnie z obowiązującym planem dowozów.

O sytuacji, w której wszyscy uczniowie wrócą na zajęcia lekcyjne zgodnie z tygodniowym planem zajęć rodzice i uczniowie zostaną powiadomieni poprzez stronę internetową szkoły www.szkola.bobolice.pl

Renata Kowalska