Konkurs plastyczno- fotograficzny pt. "Moje Hobby" Wszystkie

Data: 11-06-2021

Konkurs plastyczno - fotograficzny pt. "Moje Hobby" zorganizowany przez Samorząd  Uczniowski został rozstrzygnięty w dniu 11.06.2021 r. Uczniowie w swoich pracach przedstawili pasje, to co kochają robić w swoim życiu, swoje talenty oraz wszelką aktywność twórczą. Jury konkursu, nagrodziło pracę następujących uczniów: Claudia Katholm kl. VII c,  Nadia Borowska kl. VII b, Gabriel i Leszek Kaczmarczyk kl. V a, Tomasz Strzelczak kl. V a, Igor Guba kl. V a, Jowita Pondo kl.  IV a.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego