KONKURS RECYTATORSKI Wszystkie

Data: 04-04-2019

02 kwietnia 2019 roku w Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Bobolicach odbyły się przesłuchania konkursowe do Gminnego Turnieju Recytatorskiego „PTAKI, PTASZKI I PTASZĘTA POLNE”. Celem konkursu jest poszerzanie horyzontów myślowych i kręgu zainteresowań dzieci i młodzieży poprzez poszukiwanie wartościowej literatury. Wszyscy uczestnicy przygotowali recytację jednego utworu  o dowolnej  tematyce.

W tym roku konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem i organizatorzy musieli podzielić uczniów na dwie grupy.

Po wysłuchaniu recytacji komisja konkursowa wyłoniła osoby, które będą reprezentowały naszą szkołę w  Gminnym Turnieju Recytatorskim. Są to: Lena Misztal (kl. IV),  Zuzanna Jankowska (kl.VI) w kategorii „Ptaszki” i Magdalena Klimek (kl. VIII), Kinga Czesnowska  (kl. III gimnazjum) w kategorii „Ptaki”.

Wszystkim uczestnikom  dziękujemy za wzięcie udziału w przesłuchaniach, a dziewczynom życzymy dalszych sukcesów w eliminacjach konkursowych.

Joanna Maszkało

Izabela Skiba