Laureaci powiatowego konkursu plastycznego „Ilustrujemy utwory Wandy Chotomskiej” Wszystkie

Data: 06-05-2019

Uczniowie Szkoły Podstawowej im.Henryka Sienkiewicza w Bobolicach zostali laureatami powiatowego konkursu organizowanego przez Koszalińską Bibliotekę Publiczną. Prace dzieci powstały  pod czujnym okiem nauczycieli Julia Jarzyńska, Jakub Gołębiowski-opiekun prac pani Edyta Sobańska, Kinga Sarnecka-opiekun pracy pani Sylwia Dymek oraz Hubert Gołębiowski i Paula Winniak-opiekun pracy pani Anna Kustrzycka-Broda. Konkurs miał na celu promocję czytelnictwa i przybliżenie uczniom twórczości pani Wandy Chotomskiej. Rozdanie nagród nastąpiło podczas XVI powiatowej  dziecięcej  sesji  Naukowej zatytułowanej  „Wandalia Chotomistyczne, czyli o Wandzie Chotomskiej” w KBP. Dzieci otrzymały dyplomy i nagrody książkowe. Na konkurs wpłynęły 474 prace plastyczne wykonane różną techniką tym bardziej bardzo się cieszymy, że aż pięciu laureatów to uczniowie naszej szkoły.

Anna Kustrzycka-Broda