SP im. H. Sienkiewicza w Bobolicach

Młodzi siatkarze na zawodach. Wszystkie

Data: 07-02-2020

W dniu 5 lutego 2020r. w Mścicach odbyły się zawody sportowe – Mistrzostwa powiatu w mini siatkówce dziewcząt i chłopców. W imprezie naszą szkołę godnie reprezentowały dziewczęta i chłopcy z klasy sportowej – VIb,  która realizuje zwiększoną ilość godzin gier zespołowych. W wyniku zawziętej rywalizacji dziewczęta odniosły spory sukces – zajmując II miejsce, chłopcy natomiast zakończyli zawody na IV miejscu, chociaż nie oddaje ono w pełni ich możliwości i umiejętności. 

Reprezentację dziewcząt utworzyły: Nadia Borowska, Oliwia Brudzisz, Zosia Kudłaczek, Martyna Łajdych /kapitan/, Sandra Piotrowska, Zuzanna Ptak, Wiktoria Santysiak i Emilia Sieklicka.

            W skład reprezentacji chłopców weszli: Filip Adamczyk, Tomek Czarnota, Patryk Demczur, Antek Helman, Wiktor Madej, Tobiasz Skiba, Tymek Skiba, Patryk Zdanowski, Hubert Zimnicki, Mateusz Żuk.

Opiekunowie drużyny – Bogdan Kuropatnicki i Dawid Olearczyk.

Nasi młodzi sportowcy walczyli dzielnie i zdobyli pierwsze poważne szlify w siatkówce. Mamy nadzieję, że w przyszłości zdobyte doświadczenia, poparte solidną pracą na lekcjach w-f i zajęciach SKS  zaprocentują jeszcze lepszymi wynikami w międzyszkolnej rywalizacji.


 


Bogdan Kuropatnicki