Nowa świetlica Wszystkie

Data: 17-01-2020

W ostatnim miesiącu 2019 roku, została przeniesiona świetlica szkolna dla najmłodszych uczniów naszej szkoły.  Jedno z pomieszczeń, znajdujących się na parterze budynku, zostało zaadoptowane do potrzeb, korzystających z nich dzieci.

Dzięki pomysłowi nauczycielek nauczania początkowego, przychylności dyrekcji i ogromu pracy pracowników obsługi, jeszcze przed świętami dzieci spędziły czas  w ,,nowej świetlicy”. Zmiana lokalizacji świetlicy, była odpowiedzią na zgłaszane potrzeby nauczycieli, rodziców oraz opiekunów najmłodszych uczniów.

Świetlica posiada także nowy nr. telefonu 605-501-380.  Możliwość połączenia w godzinach pracy świetlicy. Jednocześnie informujemy, że nie zmieniły się zasady odbioru uczniów ze świetlicy. Nadal należy odbierać dzieci osobiście. Ze względu na bezpieczeństwo, nie praktykujemy opuszczania przez dzieci świetlicy na telefoniczną prośbę rodziców/opiekunów.

Karolina Grześkowiak