Pierwszy bal Wszystkie

Data: 19-06-2022

Uczniowie klas ósmych Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Bobolicach  niezwykle uroczyście i z  przytupem bawili się na swoim pierwszym w życiu balu.

Zabawa odbyła się 3 czerwca 2022 roku w restauracji Trzy Korony w Bobolicach. Młodzież starannie się do niej przygotowała, olśniewając pięknymi kreacjami. Bal otworzyła, krótkim przemówieniem skierowanym do ósmoklasistów, Pani burmistrz Mieczysława Brzoza i Pan dyrektor Dariusz Michalak oraz Pani wicedyrektor Grażyna Jankowska. Tradycyjnie na rozpoczęcie zatańczono poloneza przygotowanego przez Pana Dawida Olearczyka. Dodatkową atrakcją imprezy były krótkie, humorystyczne występy artystyczne i quizy w wykonaniu uczniów i nauczycieli, przygotowane przez Panią Martę Fir- Szugalską.

Wesoła zabawa przy dobrej muzyce  i szampańskie humory towarzyszyły uczniom i nauczycielom aż do północy. Wszystko to dzięki pomysłowości
i zaangażowaniu wspaniałych rodziców, którzy zasługują na szczególne podziękowania.

Joanna Katolik

ZAPRASZAMY DO GALERII