Piktogramy do Św. Mikołaja Wszystkie

Data: 24-12-2019

Z okazji zbliżających się świąt  Bożego Narodzenia świetlica szkolna przy ul. Szkolnej i Głowackiego zorganizowała dla uczniów konkurs pod nazwą „ Piktogramy do Św. Mikołaja”.  Pomysłodawczynią konkursu jest p. K. Grześkowiak, która do współpracy zaprosiła p. K. Worońko  i  p.K.Olender.  Konkurs adresowany był do uczniów klas I-III i klas IV-VI szkoły podstawowej.  Zadanie konkursowiczów polegało na napisaniu listu do Św. Mikołaja z użyciem piktogramów w postaci obrazków, naklejek, rysunków, itp.

Podczas rozstrzygnięcia konkursu komisja brała pod uwagę treść  listu z zachowaniem elementów typowych dla tej formy wypowiedzi, estetykę wykonania oraz pomysłowość przy użyciu  piktogramów. Spośród uczniów klas I-III miejsca na podium zajęli: I miejsce- Igor Kłos –IIIA,  II miejsce- Wiktoria Terlecka –IA,  III miejsce- Szymon Życki- IA,III miejsce-Zuzanna Pachołek –IA.   Wyróżnienia  otrzymali:  Wiktor Czarnecki –IIIC, Maja Szczęśniak –IIC, Borys Cyrson –IA, Maja Ławniczak –IIIB, Hanna Marciniewska- IA.Natomiast spośród uczniów klas IV-VI:  I miejsce- Zuzanna Bartnikowska- VA, II miejsce- Aleksandra Szczęśniak- VI C, III miejsce- Julia Ziółek- VIC .Wyróżniono również prace:Klaudii Kobylskiej- VA, Oliwii Damrat-  VID i Dominika  Nowaka  z kl. VIA.Listy do Św. Mikołaja okazały się bardzo pomysłowe, bogato zilustrowane i pełne świątecznych marzeń. Organizatorzy przygotowali dla zwycięzców nagrody, które zostały wręczone podczas świątecznych apeli . Zakup nagród był możliwy dzięki dofinansowaniu Rady Rodziców, za co serdecznie dziękujemy. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy , aby Św. Mikołaj spełnił  Wasze marzenia.

Kamilla Olender