Podwieczorek przy mikrofonie z okazji Dnia Babci i Dziadka Wszystkie

Data: 11-02-2019

24 stycznia o godzinie 17.00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej odbyło się  widowisko słowno-muzyczne, a w roli głównej wystąpili uczniowie z klasy Ia, I b, I c i II a. Babcia i dziadek w życiu każdego malucha odgrywa zawsze bardzo ważną rolę, dlatego przynajmniej raz w roku należą się dla Nich szczególne podziękowania.

W wyśpiewanych piosenkach i wypowiedzianych wierszach, dzieci wyrażały swoją wdzięczność za miłość, życzliwość i pomoc. Babcie i dziadkowie usłyszeli podziękowania za każdą chwilę poświęconą zabawie, czy opowiadaniu bajek. W prezentowanych utworach wnukowie życzyli dobrego zdrowia, długich lat życia, większej emerytury, a także znalezienia możliwości na realizację  marzeń.

Po zakończeniu przedstawienia dzieci wręczyły gościom wcześniej przygotowane przez siebie upominki. Na twarzy każdej babci i dziadka widać było zadowolenie, dumę, a  przede wszystkim wzruszenie.

Uroczystość prowadziły wychowawczynie klas pierwszych - Małgorzata Dziubak  i Jolanta Turkowska.

Organizatorzy:

Małgorzata Dziubak