SP im. H. Sienkiewicza w Bobolicach

Podziękowania dla Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Bobolicach za udział w ogólnopolskim projekcie BohaterON – włącz historię Wszystkie

Data: 26-03-2019

Nasza szkoła na przełomie września i października 2018 roku wzięła udział w ogólnopolskiej kampanii BohaterON – włącz historię. Celem kampanii było zapoznanie dzieci z historią Powstania Warszawskiego, przybliżenie sylwetek bohaterów walk o stolicę oraz włączenie się w pisanie kartek. Dzięki zaangażowaniu setek tysięcy osób w jubileuszowym roku 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości do Powstańców Warszawskich wysłano rekordową liczbę dowodów uznania i szacunku – 290 544 kartek, listów i laurek z życzeniami.

Za współuczestnictwo 22 marca 2019 roku nasza szkoła, jak również koordynatorki szkolnej kampanii pisania kartek Monika Pachołek i Ewelina Santysiak otrzymały podziękowania od Komitetu Organizacyjnego kampanii ogólnopolskiej BohaterON – włącz historię.

Cieszymy się ze nasza szkoła mogła uczestniczyć w tak wielkiej kampanii i przyłączyć się do życzeń i podziękowań bohaterom warszawskim.

 

Monika Pachołek