Powiatowy konkurs plastyczny pt. „Plastyczne podróże kosmiczne” Wszystkie

Data: 11-06-2021

Powiatowe dziecięce sesje naukowe są organizowane przez Powiatową Bibliotekę w Koszalinie od wielu lat. To jest już drugi rok, gdy sesja nie mogła być zorganizowana w pełnej formie, z dziecięcymi profesorami i liczną publicznością. A w tym roku, tytułowy

bohater planowanej sesji - Stanisław Lem – patron roku 2021 -  był wyjątkową osobistością. Sesja miała nosić tytuł: „Bajki robotów i inne fantazje Stanisława Lema – patrona roku 2021”. Konferencji wprawdzie nie było w formie tradycyjnej, ale odbył się powiatowy konkurs plastyczny „Plastyczne podróże kosmiczne”, na który  napłynęło wiele prac. Uczniowie z naszej szkoły, którzy wzięli udział w konkursie zostali laureatami : Adrian Zajączkowski i Wiktoria Szyszka z klasy IV c oraz Igor Guba z klasy V a. Prace przygotowane przez naszych uczniów są piękne, różnorodne i bardzo ciekawie ujmują temat.

Wszystkim serdecznie gratuluję.

Sylwia Dymek