Próbny egzamin ósmoklasisty – informacja MEN i CKE Wszystkie

Data: 26-03-2020

INFORMACJA O PRÓBNYM EGZAMINIE ÓSMOKLASISTY
Poniżej w linku znajduje się informacja o próbnym Egzaminie Ósmoklasisty na odległość. Proszę o zapoznanie się z komunikatem MEN i CKE.
Jednocześnie proszę uczniów i rodziców o zgłaszanie chęci udziału w próbie poprzez dziennik do:
klasa 8a - Pani Kamilli Olender
klasa 8b - Pani Karoliny Grześkowiak.

Próba jest dobrowolna, jednak sugeruję w niej udział.
Terminy:
• 30 marca br. (poniedziałek), ok. godz. 9:00 – język polski;
• 31 marca br. (wtorek), ok. godz. 9:00 – matematyka;
• 1 kwietnia br. (środa), ok. godz. 9:00 – języki obce nowożytne.

Zgłoszenie przyjmujemy do piątku 27 marca - godzina 12.00
W zgłoszeniu do opiekuna o zamiarze przystąpienia do próby proszę zawrzeć istotne informacje takie jak:
1. Imię i nazwisko ucznia klasy ósmej
2. Forma przystąpienia do egzaminu (do wyboru):
a) w pliku w edytorze tekstów np. Word, ;
b) na wydruku – należy jednak pamiętać, że nie każdy uczeń dysponuje w domu drukarką;
c) korzystając z karty odpowiedzi, która będzie zamieszczona na stronie razem z arkuszem (plik edytowalny, w którym odpowiedzi będzie można zapisać komputerowo albo odręcznie);
d) na zwykłej kartce papieru, numerując kolejno rozwiązywane zadania.
3. Jeżeli dany uczeń nie ma w domu dostępu do internetu, należy zgłosić chęć odbioru arkusza.
- w takim przypadku arkusze będą przygotowane i każdego dnia o godz. 8.30 będą wydawane w szkole przy ul. Głowackiego 7d tylko dla tych, którzy zgłosili to opiekunowi grupy.
Link do komunikatu MEN i CKE 1. Próbny egzamin ósmoklasisty – informacja MEN i CKE - https://dokumenty.men.gov.pl/2020_03_26_Probny_egzamin_osmo…

Dariusz Michalak