Rozstrzygnięcie konkursu „Moja rodzina w obrazie” Wszystkie

Data: 08-06-2020

„Bo w rodzinie jest siła”....  czasami jej członkowie nas denerwują, czasami bawią a czasem wzruszają do łez. Jedno jest jednak pewne, to rodzina daję nam poczucie bezpieczeństwa i bezwarunkową miłość. O tym wiedzą nasi uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie plastycznym pt. ,, Moja rodzina w obrazie” , zorganizowanym przez nauczycieli świetlicy z okazji Międzynarodowego Dnia Rodziny obchodzonego 15 maja. Konkurs polegał na przesłaniu jednego zdjęcia ukazującego wspólnie spędzony czas w gronie najbliższych.

Wszystkie nadesłane prace były wyjątkowe i niepowtarzalne, pełne emocji i bezcennych przeżyć. Jury miało bardzo trudne zadanie i po burzliwych dyskusjach wyłoniło zwycięzców w dwóch kategoriach wiekowych:

kl. I-IV

I miejsce- Julia Kwaśna kl. IIIA

II miejsce – Nadia Rutkiewicz kl.IIIA

III miejsce- Lena Matuk kl. IB

kl. V-VIII

I miejsce-Milena Wojtaszewska kl.VC

II miejsce- Angelika Kopka kl.VIIIA

III miejsce-Patrycja Nowicka  kl.VID

Wszystkim uczniom, którzy nadesłali prace serdecznie gratulujemy i życzymy  dalszych sukcesów przy wsparciu najbliższych. Dziękujemy Radzie Rodziców SP w Bobolicach za dofinansowanie zakupu nagród dla zwycięzców konkursu.

Karolina Grześkowiak

Kamilla Olender