„Śniadanie Daje Moc - 2019” Wszystkie

Data: 02-12-2019

Dnia 26 listopada 2019 roku wolontariusze ze SKW przy Szkole Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Bobolicach po raz kolejny  przyłączyli się do  ogólnopolskiej akcji  - ,,Dzień Śniadanie Daje Moc”.

Wszystkim nam zależy, aby dzieci były zdrowe i miały energię do nauki i zabawy. Codzienne śniadanie pomaga  dobrze zacząć dzień i daje równy start w szkolne obowiązki oraz zwiększanie świadomości na temat zdrowego odżywiania i roli śniadania w diecie dziecka. Wolontariusze z klas V-VIII wraz z opiekunami przygotowywali pyszne  śniadanie w postaci  kanapek. Wszyscy byli bardzo zaangażowani, wykazali się dużą  kreatywnością.  W czasie przerw wolontariusze częstowali kanapkami swoich rówieśników. Było pysznie, kolorowo i …artystycznie. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Opiekunowie SKW

Danuta Karwowska