Szkolny „Konkurs wiedzy o Henryku Sienkiewiczu” Wszystkie

Data: 20-05-2021

5 maja 2021 r. w Szkole  Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Bobolicach odbył się szkolny Konkurs wiedzy o Henryku Sienkiewiczu, który miał formę online i cieszył się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży. Uczniowie musieli wykazać się wiedzą na temat życia i twórczości patrona naszej szkoły. Bezkonkurencyjna była Julia Ziółek, która zdobyła I miejsceII miejsce Anna Skiba, III miejsce natomiast Aleksandra Szczęśniak. Wszystkie dziewczynki to uczennice klasy VII c. Laureatki konkursu otrzymały nagrody w postaci bonów, które zrealizują w księgarni w Bobolicach. Wygranym gratulujemy a wszystkim  pozostałym uczestnikom dziękujemy  za udział oraz zachęcamy  do uczestnictwa  w kolejnych konkursach.

Marta Fir – Szugalska

Sylwia Dymek