Gimnazjum im. Agaty Mróz - Olszewskiej w Bobolicach

Trening z profesjonalistami. Wszystkie

Data: 04-10-2017

W sobotę, 30 września 2017r. grupa młodzieży z naszej szkoły miała okazję
i przyjemność wziąć udział w treningu piłki siatkowej, przeprowadzonym przez sztab trenerski i dwie zawodniczki klubu PTPS Piła – jednego z uczestników tradycyjnego turnieju Energa Cup w Bobolicach.

Dzięki życzliwości naszych gości z ekstraklasy siatkarskiej niemal 50 dziewcząt i chłopców – ze szkoły podstawowej, gimnazjum i absolwentów gimnazjum mogło w praktyce zmierzyć się z wieloma zabawami i ćwiczeniami doskonalącymi sprawność ogólną i umiejętności siatkarskie. Prawie dwugodzinny trening minął wszystkim błyskawicznie i w świetnej atmosferze, o którą zadbali zarówno prowadzący, jak i uczestnicy zajęć. Po treningu najzagorzalsi miłośnicy siatkówki rozegrali między sobą mecz sparingowy.

Dziękujemy klubowi PTPS Piła za czas poświęcony naszej młodzieży oraz wiedzę i umiejętności, którymi chciał się z nami podzielić. Wspólny trening na zawsze pozostanie dla nas niezapomnianym i wyjątkowym doświadczeniem.

Bogdan Kuropatnicki