Uroczyste Ślubowanie Klas I Wszystkie

Data: 14-10-2019

Dnia 10.10.19 w Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Bobolicach, odbyło się Uroczyste Ślubowanie Klas I. Uroczystość była poprzedzona wielokrotnymi próbami, prowadzonymi przez wychowawczynie klas I, p. M. Michalak i p. S. Wisłocką ( w zastępstwie za p. M. Prymicz), przy wsparciu nauczycieli wspomagających p. K. Worońko i p. K. Grześkowiak.

Po słowach Dyrektora p. D. Michalaka skierowanych do najmłodszych uczniów oraz przywitaniu ich przez starszych kolegów z Samorządziku Uczniowskiego, uczniowie klasy Ia I Ib, zaśpiewali piosenki i przepięknie wyrecytowali wcześniej przygotowane wierszyki. Po tych występach, nadeszła chwila uroczystego pasowania uczniów przez Dyrektora p. D. Michalaka I Wicedyrektor p. G. Jankowską. Jako dowód pełnoprawnej przynależności do społeczności szkolnej, uczniowie otrzymali dyplomy oraz drobne upominki w postaci przyborów do pisania.

Ten dzień, na długo zapadnie w pamięci nie tylko naszych pierwszoklasistów ale także wzruszonych i dumnych rodziców, którzy zaszczycili nas swoją obecnością.

K. Worońko

K. Grześkowiak