WALENTYNKI 2019 Wszystkie

Data: 27-02-2019

21 lutego zorganizowaliśmy w szkole Walentynki. Tego dnia królował kolor czerwony. Wszyscy uczniowie mogli przesłać sobie słowa sympatii dzięki specjalnie utworzonej walentynkowej poczcie. Wybrańcy otrzymali  kartki z wyrazami sympatii od swoich adoratorów.

Emocji związanych z doręczaniem i otrzymaniem kartek nie sposób wyrazić słowami… Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego zadbali o to aby , wszyscy nasi uczniowie i nauczyciele poczuli się wyjątkowo. Każdy otrzymał słodki upominek i życzenia szczęścia, radości i miłości na cały długi rok. W tym dniu wszyscy uczniowie stali się „walentynkami” okazywali sobie wzajemną życzliwość, przyjaźń oraz bezinteresowną pomoc. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie oraz za pomoc. Do zobaczenia za rok:)

Opiekunowie SU

Ewelina Santysiak