Wolontariusze w akcji ,,Śniadanie daje moc 2018” Wszystkie

Data: 20-11-2018

„Śniadanie daje moc” to program  zwiększający świadomość nt. roli pierwszego posiłku w diecie dziecka. W związku z tym  uczniowie  ze Szkolnego  Klubu Wolontariusza przy Szkole Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Bobolicach 8 listopada 2018 roku mieli okazję do przygotowania  śniadaniowej uczty  - wyjątkowego śniadania!

Śniadania, które miało dać wszystkim MOC, czyli energię do pracy, zabawy i nauki. Kulinarne poczynania poprzedzone zostały pozyskaniem produktów do przygotowania kanapek. Wolontariusze z entuzjazmem uczestniczyli w podjętej akcji.  To właśnie dzięki nim zostały dostarczone  produkty potrzebne do zorganizowania   śniadania. Było wesoło, smacznie i sympatycznie. Wolontariusze potrafili dzielić się produktami, działać wspólnie i zgodnie.  Przygotowanie takiego śniadanie było dla nich prawdziwą frajdą. W tym dniu społeczność szkolna mała możliwość zjedzenia smacznej kanapki.  Udział naszych wolontariuszy w programie „Śniadanie daje moc” z pewnością przyczyniło się do  zwiększenia świadomość uczniów na temat roli śniadania w życiu dziecka dla jego prawidłowego funkcjonowania i rozwoju.

Opiekunowie SKW

Danuta Karwowska