Wszyscy jesteśmy tacy sami” Dzień Tolerancji, Życzliwości i Pozdrowień w naszej szkole Wszystkie

Data: 29-12-2017

Dzień 21 listopada był wyjątkowym dla nas dniem, ponieważ łączył w sobie kilka ważnych dat, które świętowaliśmy w naszej szkole. Otóż 16 listopada to Międzynarodowy Dzień Tolerancji, a 21 listopada to Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień.

Te wszystkie święta u nas połączyliśmy właśnie w miniony wtorek. Aby dzień ten,  był jeszcze milszy gościliśmy w naszej szkole domowników  Środowiskowego Domu Samopomocy „Odnowa”.  Zaproszeni goście wraz z uczniami naszej szkoły brali udział w konkrecjach plastycznych   i sportowych. Wspólnie wyklejali kwiatki, ozdabiali  plasteliną wazoniki oraz uczestniczyli w konkurencjach sportowych.  Wszyscy świetnie się bawili. Widzowie żarliwie dopingowali uczestników poszczególnych konkurencji.  Na koniec spotkania  wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki., a Pani Dyrektor Agnieszka Borkowska wręczyła podziękowania  domownikom  ŚDS ,,Odnowy”.

Każda okazja jest dobra do tego, żeby być życzliwym, szanującym i otwartym na innych, a wszystkie te święta zwracały szczególną uwagę całej naszej społeczności szkolnej na to, jak ważne są to wartości i jak bardzo budują one pozytywną atmosferę. Pamiętajmy, nie bądźmy obojętni na drugiego człowieka, a życzliwość niech płynie prosto z naszych serc, każdego dnia.

Organizatorzy: Anita Jasińska, Danuta Karwowska, Monika Pachołek, Agnieszka Bartczak