Wycieczka zawodoznawcza do ZST w Szczecinku Wszystkie

Data: 25-06-2018

29.05.2018r. grupa uczniów naszej szkoły udała się na wycieczkę zawodoznawczą  do Zespołu Szkół Technicznych w Szczecinku.

Na miejscu zostaliśmy mile przyjęci przez panią  wicedyrektor szkoły i nauczyciela pracowni, którzy oprowadzili nas po obiektach szkolnych, opowiadając o ich przeznaczeniu, funkcjonowaniu i specyfice. Wszyscy uczestnicy zostali rzetelnie zapoznani z ofertą edukacyjną ZST oraz warunkami oferowanymi przez szkołę. Uzyskane informacje ułatwiły podjęcie decyzji o wyborze szkoły- kilku naszych uczniów pozostawiło w sekretariacie szkoły podania z prośbą o przyjęcie do szkoły. Wycieczka była ciekawa i pouczająca, towarzyszyła nam piękna, słoneczna pogoda, co dodatkowo wprawiało wszystkich w doskonały nastrój. Warto dodać  że wycieczka była nieodpłatna,  ufundowali nam ją w ramach projektu unijnego gospodarze-  czyli ZST, za co bardzo dziękujemy i polecamy się na przyszłość.

Doradca zawodowy- Anna Kuropatnicka