Wyniki konkursu „Album o Henryku Sienkiewiczu” Wszystkie

Data: 21-03-2019

Co roku, 3 marca,  w naszej szkole organizowane są obchody Międzynarodowego Dnia Pisarzy. Tym razem zorganizowano ten dzień w trochę innej formie niż dotychczas. Zadaniem uczniów było wykonanie albumów o życiu i twórczości Henryka Sienkiewicza.

Dostarczono 9 albumów. Prace można było wykonywać w parach. Kilka albumów zachwyciło komisję swoją zawartością, która imponowała pięknymi zdjęciami, bogatą treścią o życiu i twórczości naszego patrona,  ciekawostkami z jego życia, estetyką wykonania, pomysłowością przedstawienia literata.

Brawa dla wykonawców tak wspaniałych prac.

Nagrody za udział w konkursie zostaną wręczone podczas apelu poświęconemu Henrykowi Sienkiewiczowi.

Wyniki konkursu „Album o Henryku Sienkiewiczu”:

I miejsce – Patrycja Nowicka i Agata Nowicka – klasa V D

II miejsce – Milena Wojtaszewska – klasa IV  C

III miejsce -  Patrycja Zielińska i Kacper Kokoszko – klasa V D

Na równi (Ex aequo) :

III miejsce – Sara Kreczetowska – klasa IVC

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Dziękujemy za udział:

Zofii Ratajczyk

Mai Kulce

Oliwce Łucek

Patrycji Mielczarek

Oliwce Damrat

Zachęcamy inne dzieci do brania udziału w podobnych konkursach, bo dzięki takim przedsięwzięciom można pogłębić swoją wiedzę o znanych pisarzach.

Organizatorzy:

Joanna Maszkało