Z życzeniami świątecznymi do emerytowanych nauczycieli – akcja „Stroik dla seniora” Wszystkie

Data: 20-12-2019

W dniu 19 grudnia 2019r. uczniowie szkoły (członkowie Szkolnego Klubu Wolontariusza, przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego)  odwiedzili naszych emerytowanych nauczycieli, którym wręczyli  stroiki świąteczne wykonane przez uczniów klas I – VIII i  złożyli życzenia. Nie zapomnieliśmy także o bobolickich kombatantach, którym wolontariusze ofiarowali ozdoby świąteczne. Uczniowie zostali przyjęci z ogromną życzliwością, spotkania były pełne wzruszeń, ciepła i radości.

Monika Bartczak

Danuta Karwowska