Zajęcia upowszechniające czytelnictwo czyli „Czytam sobie w bibliotece” Wszystkie

Data: 16-10-2018

W każdy poniedziałek uczniowie klas I-III przebywający w świetlicy szkolnej wraz z nauczycielem panią Anna Kustrzycką-Broda uczestniczą w zajęciach organizowanych przez Miejsko Gminną Bibliotekę Publiczną w Bobolicach. Podczas  spotkań bibliotekarz zapoznaje uczniów z nowościami książkowymi o różnorodnej tematyce.

Podczas ostatnich zajęć dzieci zostały zapoznane z zawodem listonosza poprzez  książkę „Listonosz”. Wszystkim zajęciom  towarzyszy aktywna forma aktywności jaką są zabawy przy muzyce, które dzieci bardzo lubią.

Anna Kustrzycka-Broda