ZAKŁADKI Wszystkie

Data: 05-05-2020

W związku z obchodzonym w miesiącu kwietniu Światowym Dniem Książki i Praw Autorskich, uczniowie Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Bobolicach w ramach zadania dla chętnych, wykonali nietypowe zakładki. Ten niezbędny gadżet dla każdego ,, książkowego mola” oprócz praktycznego zastosowania ma także wymiar artystyczny o czym można się przekonać, oglądając naszą galerię.

Dziękujemy uczniom, którzy mimo natłoku wielu zadań, wykonali piękne zakładki i zdjęcia.

Kamilla Olender

Karolina Grześkowiak